Start arrow Sklep
Węgierski sklep
Nie masz pomysłu na prezent? Nie zdążyłeś kupić pamiątki z Węgier albo Budapesztu podczas swojego pobytu? U nas na pewno coś znajdziesz na taką okazję!
Prezenty i gadżety związane z Węgrami oraz Budapesztem. Zaskocz znajomych super pomysłami, niepowtarzalnym prezentem!

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane produkty związane z Węgrami albo Budapesztem z naszej oferty. W przypadku chęci zakupu danego produktu lub poszukiwania szerszej oferty prosimy o kontakt z działem realizacji zamówień .

Image Budapeszt - Miasta Świata
Autor: Macaroon Michael
Liczba stron: 192
Rok wydania: 2009
Wydawnictwo: Pascal
ISBN: 9788375134056
Nazwa serii wydawniczej: Miasta Świata
Okładka: miękka
Wymiary: 14x20

Od czasu upadku komunizmu Budapeszt wciąż się rozwija. Pod koniec lat 80. XX w. gospodarka była w zastoju, infrastruktura miasta znajdowała się w opłakanym stanie, historyczne budynki się rozpadały... Obecnie w stolicy Węgier działają jedne z najlepszych hoteli i ośrodków odnowy biologicznej, a życie kulturalne znowu przeżywa rozkwit. Mimo że powstało tyle olśniewających nowych centrów handlowych i restauracji typu fast food, ta tętniąca życiem metropolia zachowała swój pierwotny, typowo węgierski charakter.

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu


Image Kubek z napisem Budapeszt lub Węgry
Nadruk wykonany metodą wypału wysokotemperaturowego
Odporny na ścieranie i zmywanie mechaniczne
Dostępne inne wzory
Możliwe dowolne zdobienia
Dostępne różne kolory
Na zamówienie możliwe inne napisy

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu

Tagi: prezenty z Węgier, pamiątki z Węgier, postery, t-shirt, t-shirty, kubki z logo Węgier, koszulki z napisem Węgry, węgierski gadżet, koszulki z napisami, unikalne pamiątki z Węgier, nietuzinkowy prezent, węgierski gadżet, węgierska pamiątka, all from Hungary, węgierskie gadżety, pamiątka z Węgier, poduszka z logo Węgier.

Image
 
Sprawdzone hotele w Budapeszcie tylko na Budapeszt.pl