Start arrow Ogłoszenia drobne arrow Jarmark Bożonarodzeniowy - Budapeszt Express
Jarmark Bożonarodzeniowy - Budapeszt Express

Jarmark Bożonarodzeniowy - Budapeszt Express
Poznaj Jarmark w Budapeszcie

Region/Kraj:     Budapeszt , Węgry
Termin:     29.11 - 01.12

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W BUDAPESZCIE:
Budapeszt w okresie przedświątecznym przedstawia olśniewający widok. Most Łańcuchowy przybrany jest w girlandę z lamp, a budynki publiczne, takie jak Parlament, Opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa przywdziewają szatę z ozdobnych świateł. Miastu łatwo jest bawić się światłem niczym wytwornej damie biżuterią, gdyż we wszystkim jest mu do twarzy. Na Bożonarodzeniowym Jarmarku można nabyć wyroby przygotowane tradycyjną techniką z naturalnych materiałów, pasujących wyłącznie do okresu Bożego Narodzenia.

PROGRAM:
Dzień 1 - Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację do Budapesztu, zwiedzanie miasta Peszt, Pomnik Millenium, Śródmieście, Bazylika, ulica Vaci Kigyo, Parlament, czas wolny na Jarmarku Świątecznym, nocleg.

Dzień 2 - Śniadanie. Zwiedzanie miasta Buda, Stare Miasto, Kościół św. Macieja, Ratusz, Brama Wiedeńska, Baszta Rybacka, Zamek Królewski, Wyspa św. Małgorzaty. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Powrót do kraju w godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA:

1 nocleg w hotelu ***
1 śniadanie
Ubezpieczenie KL 10000 euro, KR 5000 euro, NNW 7000 euro, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV)
Zwiedzanie wg. programu
Opiekę pilota

DOPŁATY:
Ewentualne bilety wstępów oraz komunikacja miejska ok. 15 euro.

UWAGI:
Biuro Podróży nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Tak, chcę dokonać rezerwacji / Mam dodatkowe pytania

TAGI: Budapeszt, Jarmark w Budapeszcie, Węgry, wycieczka jednodniowa, Jarmark w stolicy Węgier

 
Sprawdzone hotele w Budapeszcie tylko na Budapeszt.pl