Start arrow Ogłoszenia drobne arrow Sylwester w Budapeszcie - kup teraz
Sylwester w Budapeszcie - kup teraz

Budapeszt Nowy Rok Sylwester w Budapeszcie
Profil wyjazdu:     Oferta objazdowa, Weekend, Wycieczka objazdowa
Wyżywienie: Śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel

Świadczenia:
Cena zawiera: przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, toaletę, siedzenia uchylane, cafe barek i video, 3 noclegi w hotelu 3 * w Budapeszcie, położony ok 5 km od centrum Pesztu, pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, TV, lodówką, 3 śniadania i 1 obiadokolacje, 1 kolację przy muzyce na żywo połączoną z degustacją win, Zabawa Sylwestrowa z uroczystą kolacją z winem w dowolnej ilości, obsługa pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL+NW+bagaż, podatek VAT

Ramowy program imprezy

29 grudnia
Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), przyjazd do Szentendre, zwiedzanie malowniczego miasteczka: kościół św. Piotra i Pawła, serbska cerkiew Pożarewicka, rynek z morowym krzyżem, Muzeum Marcepanu (wstęp ok. 500 HUF), kolacja z winem w Csardzie połączona dodatkowo z degustacją wina przy muzyce na żywo. Przyjazd do Budapesztu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, nocleg.

30 grudnia
Śniadanie, zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe (Kościół Macieja (wstęp ok 750 HUF), Baszty Rybackie, rynek Budy, Zamek Królewski), centrum Pesztu - katedra św. Stefana, Parlament (zewnątrz) czas wolny (możliwość zakupów w Hali Targowej), dla chętnych możliwość kąpieli w basenach termalnych (ok 3 000 HUF, konieczny strój kąpielowy), kolacja i nocleg.

31 stycznia
Śniadanie, c.d. zwiedzania miasta: Wyspa Małgorzaty, Park Varosliget, Muzeum Sztuk Pięknych, Parlament, Plac Bohaterów, Lunapark, czas wolny, ZABAWA SYLWESTROWA - kolacja przy muzyce na żywo, z programem - Węgierski Wieczór” z (aperitif, kolacja w formie bufetu + wino 0,7 l/os, lampka szampana na północ), nocleg.

1 stycznia
Późne śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na Wzgórze Gellerta z Cytadelą i Statuą Wolności - panorama miasta. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Zapytaj o aktualne terminy wyjazdów oraz ceny.
Szukasz innej oferty? Zapytaj teraz!

Tutaj inne oferty na Sylwester w stolicy Węgier.
Pozostałe oferty turystyczne: autokar i samochód, wycieczki, grupowe , samolot, wyjazd indywidualny.


TAGI: Sylwester, Budapeszt, sylwester na Węgrzech, bal sylwestrowy w Budapeszcie

 
Sprawdzone hotele w Budapeszcie tylko na Budapeszt.pl