Start arrow Turystyka arrow Gdzie spać
Gdzie spać
5c_gdzie_spac.jpg Budapeszt posiada doskonale rozwiniętą i bardzo zróżnicowaną pod względem standardów i cen bazę noclegową. Idealne miejsce noclegowe znajdą tu dla siebie osoby podróżujące w interesach i oczekujące wysokiej jakości obsługi hotelowej, jak i zwykli globtroterzy,  dla których spędzenie nocy pod jakimkolwiek dachem (byle nie cieknącym) jest już powodem do radości i satysfakcji.
W dziale tym prezentujemy godne polecenia oferty noclegowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających węgierską stolicę.
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Tytuł pozycji
Sposób na nocleg w Budapeszcie
Nocleg Budapeszt
Spanie w Budapeszcie
Tanie noclegi w Budapeszcie
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 4 z 4
 • Pomysły na wypoczynek  ( 42 pozycji )
  W jaki sposób rozplanować swój pobyt w Budapeszcie, aby zdążyć obejrzeć wszystkie najważniejsze miejsca i zabytki? Od czego zacząć zwiedzanie i na czym je zakończyć? W jaki sposób szybko i efektywnie poruszać się po mieście, nie tracąc czasu na przejazdy i maksymalnie pożytecznie wykorzystując czas? Na te i inne pytania, które zadaje sobie każdy odwiedzający stolicę Węgier, odpowiedź znajduje się w tym dziale. Umieściliśmy w nim zarówno opisy proponowanych tras zwiedzania, jak i szereg informacji niezbędnych każdemu turyście.
 • Atrakcje i wydarzenia  ( 12 pozycji )
  Stolica Węgier przez cały rok pozostaje miastem obfitującym w wydarzenia kulturalne, sportowe i wystawiennicze najwyższej rangi. Wiele z imprez cyklicznych ma charakter międzynarodowy i zyskało uznanie na całym świecie, ściągając do miasta całe rzecze zainteresowanych obywateli, nierzadko z całej Europy.
  W tym dziale znajdują się informacje o aktualnych i planowanych w najbliższej przyszłości wydarzeniach, co może pomóc zaplanować wyjazd do Budapesztu tak, by wypadł on akurat w szczególnie atrakcyjnym okresie.
 • Jedzenie i picie  ( 3 pozycji )
  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że w Budapeszcie zjeść można dobrze i tanio. Na mieście funkcjonują tysiące mniejszych i większych lokali specjalizujących się zarówno w bardzo smacznej kuchni narodowej, jak i serwowaniu bardziej egzotycznych dań z całego świata.
  W dziale tym znajdują się informacje nie tylko o tym, gdzie warto się stołować, ale również o tym, czego absolutnie każdy powinien skosztować, by móc potem z całym przekonaniem stwierdzić, że kuchnia madziarska nie jest mu obca.
Sprawdzone hotele w Budapeszcie tylko na Budapeszt.pl